צוות בעזרת  השם

מייסדים וחברי דירקטוריון

הרב אפרים כחלון

מייסד וחבר דירקטוריון

RabbEfraim@BeEzratHaShem.org

לחץ לקישור

הרבנית לבנה ראובן

מנכ"לית וחברת דירקטוריון

Levanah@BeEzratHaShem.org

הרב ירון ראובן

מייסד ומנהל

Yaron@BeEzratHaShem.org

לחץ לקישור

גבריאל נסטלבאום

פרויקט MPA וחבר דירקטוריון

חברי צוות

ווימש דסאי

מנהיג קבוצה

Vimesh@BeEzratHaShem.org

סאני גיגי

סרטי ב"ה  ומדיה דיגיטלית

Sunny@BeEzratHaShem.org

יונה אנדריושצ'נקו

פיתוח אפליקציות ותכנות

Nikolai@BeEzratHaShem.org

אמנואל בייבל

פרסום דיגיטלי

Amanuel@BeEzratHaShem.org

רודריגו צ'אם

מיכל טמפלברג

(מנהלת נוער (אתגר תורה

Michal@BeEzratHaShem.org

אלברט בייזר

סרטי BH

Deen

Albert@BeEzratHaShem.org

בתיה גיגי

רכזת אירועים & התרמה

Deen

Batyah@BeEzratHaShem.org

אדיס נעמי פרז-שיפמן

שיווק חברתי ומכירות                    שטח

Naomi@BeEzratHaShem.org

ישי סיבסטבה

כתוביות ושיווק קירוב

Yishai@BeEzratHaShem.org

הרבנית שרה כחלון

תורמת עלון הקודש

הרבנית שולמית כחלון

אלון הקודש תורם

בלנית, מדריכת כלות, שיעורים לנשים

הרב בנימין אלימי

תורם עלון הקודש

ראש ארגון בני ישיבות

תל ציון

לחץ לקישור

הרב שלמה בר-כוכבא

מגיד שיעור, קבר רחל,

ופרויקט ספר פרי הארץ

רב בתל ציון

לחץ לקישור

כוכבה נסטלבאום

פרויקט דורש טוב

Yakov Shmuel

BH Sefarim Project

Shmuel Nasi

BH Hebrew

Chana Batya Beresnitzky

BH French

David Davidoff

BH German

Thomas Danecker

BH German

Lev Leib Lerner

BH Russian

Yosef Pitelion

BH Turkey

הרב חיים כחלון

מגיד שיעור ותורם עלון הקודש

ישיבת מאור ישראל

לחץ לקישור

הרב יוסף חיים מזרחי

מגיד שיעור ותורם עלון הקודש

דיין בירושלים ומחבר ספר משפטי יוסף

לחץ לקישור

הרב איתי אלפסי

ספרים וגרפיקה של עלון הקודש

רחל זומר

תרגום מדיה אנגלית / עברית

ז'וזה אלברז קלבו

שיווק חברתי

Ruth Giacri

BH Portuguese 

Kylie Kim Pyeonghwa

BH Korea

Harold Velazquez

Graphics

Meir Gabbay

Project Bitachon

Tatyana Sanchez

Graphics & Digital Media

Pedro Reyes

BH Films

הצטרפו למשפחת בעזרת השם!

:עקבו אחרינו ב

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • SoundCloud Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

תודה מיוחדת לתומכים שלנו:

David Diamonds 1963 Storefront .jpg

התוכן ב - BeezrathaShem.org  ©

כל הזכויות שמורות  לארגון  "בעזרת השם". התוכן מיועד לשימוש אישי בלבד. אין להפיץ לשכפל או לשדר בכל דרך ובכל צורה, אלא באישור מפורש בכתב מהארגון.

רוצה להיות פרנס היום?

צרו קשר עוד היום!

 לחצו כאן

תמיכה של רבנים גדולים בארגון "בעזרת השם" והרב ירון ראובן